ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. УГОДА МЕРІВ.

ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. УГОДА МЕРІВ.

Згідно рішення 20 сесії Барської міської ради 7 скликання було підтримано пропозицію приєднатися до «Угоди мерів», враховуючи усі зобов’язання, пов’язані з підписанням угоди. «Угода мерів» - провідна ініціатива Європейського Союзу, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади. Підписанти угоди беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях, скорочуючи власні викиди СО 2 щонайменше на 20% до 2020 року (для підписантів, які приєднались після 2015 року – до 2030 року).

Відповідно до цього 8 листопада міський голова А. Цицюрський підписав форму приєднання. Наступний крок – підготовка Базового кадастру викидів, який дасть змогу промоніторити ситуацію з викидом СО2 та визначити наступні кроки для скорочен- ня забруднюючих факторів. Для виконання поставлених цілей муніципалітети отримують підтримку від Офісу Угоди мерів та Європейського парламенту.

  • Сподобалась новина? Поширте: