ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. СТВОРЕННЯ ОРНІТОЛОГІЧНОГО ЗАКАЗНИКА.
Серйозним проривом в темі, яка більше 5 років ніяк не може зрушитись з місця, є прийняття рішення робочою групою, далі через процедуру громадських слухань, а після – рішенням сесії міської ради – створення орнітологічного заказника «Став Барський», що нарешті надасть можливість барській громаді стати офіційним власником водного плеса, яке на сьогодні є в досить запущеному стані. Профільна комісія обласної ради одноголосно підтримала волевиявлення ня барчан. Далі справа за депутатами облради і нашого з вами вміння хазяйнувати.

