ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. СПІВОРГАНІЗАЦІЯ.
Міська рада виступила співорганізатором проведення ІV Міжнародної науково- практичної конференції, підтримала ініціативу проведення в міському парку ретровечорів, започаткувала традицію проведення художніх пленерів пам’яті педагога – художника Миколи Цикала, активно сприяла в проведенні авто-шоу на міському аеродромі, підтримала членів спільноти Velo-Бар в облаштування памп-треку на території міського парку та ін.
На жаль, ініціатива і тимчасовий успіх при створенні місцевого телебачення наштовхнулись на проблему кадрів, взаємодії та відсутність фінансування. За участі невтомних ентузіастів цієї справи розпочинаємо і сподіваємось відродити дану тему з запису відеооглядів, репортажів та інтерв’ю з можливістю тимчасової трансляції в інтернет-мережі.

