ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. ОСББ ТА ВУЛИЧНІ КОМІТЕТИ. ІНІЦІАТИВА "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО"

ЗВІТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА. ОСББ ТА ВУЛИЧНІ КОМІТЕТИ. ІНІЦІАТИВА "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО"

Важливим є створення ОСББ та вуличних комітетів. Особливо хотів би виділити вуличний комітет по вул. Гончарній. Їхня активність заслуговує поваги:

- фінансування ПКД з будівництва ливової каналізації;

- розміщення дошки інформації та оголошень;

- підготовка до облаштування на даній вулиці музею гончарства;

- активна участь у проекті «Безпечне місто».

До речі, проект «Безпечне місто» діє тільки у м. Вінниці (мікрорайон Вишенька) та у м.Барі. Метою його є налагодження тісного контакту та взаємодії між громадою (ОСББ, вуличними комітетами, навчальними закладами тощо), поліцією та органами влади. Участь у проекті надає місту пріоритет в майбутньому на право бути майданчиком, де напрацьовуватимуть усі нововведення в питаннях безпеки життєдіяльності мешканців, як то: розміщення «кабінету дільничного інспектора» (робоче місце з необхідною оргтехнікою), облаштування відеоспостереження по місту та ін.

  • Сподобалась новина? Поширте: