ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО ЧИСТИМ!

Залишилося трохи більше неділі до проведення всеукраїнського прибирання "Зробимо Україну чистою разом"!

Актив.Бар також долучається до цієї акції і запрошує всіх, хто хоче жити в чистому місті, зробити ще одну корисну справу в своєму житті. Це дуже важлива подія, яка має об'єднати навколо однієї мети якомога більшу кількість мешканців міста. Тільки в такому випадку ми здатні здійснювати реальні зміни в громаді. Тому поширюйте, розповідайте та залучайте всіх друзів, родичів та знайомих! Повідомляйте заздалегідь, щоб ніхто не міг сказати, що не чув чи не знав.

Отож, 23 квітня. Міський парк відпочинку. Акція "Зробимо Україну чистою".

Минулого року в рамках акції "Зробимо Україну чистою" ми прибирали міський парк. Ось такі враження були після прибирання:

«1.До акції долучилось дуже мало людей. У зустрічі 45 людей зазначило, що точно прийдуть, а в реальності було дещо більше 10. Яскравий приклад безвідповідальності та відсутності поваги до інших.
2. Попередньо нам повідомляли, що парк не потрібно буде прибирати, оскільки це напередодні (а саме 23-24 квітня) зроблять учні будівельного ліцею. Звичайно, було виконано значний шматок роботи, але окремі місця парку залиша лись дуже забрудненими.
3. Особливо засміченими виявилися підмурки фортеці поблизу річки. Незважаючи на те, що учасників прибирання виявилось не дуже багато, за декілька годин вдалося зібрати близько 50 мішків сміття . І при цьому ми не прибрали усю нижню частину фортеці - людський фактор дав про себе знати.
4. Але зі зібраним сміттям є одна проблема - комунальники зможуть його забрати лише в понеділок. Надіємось, за цей час ні в кого не виникне бажання "покопирсатись" в мішках. 5. Серед сміття часто траплялись пластикові та скляні бутилки, поліетиленові упаковки та навіть одяг. Але найбільше нас обурила значна кількість використаних підгузників. Цікаво, як такі молоді матері можуть виховувати власних дітей, коли самі не виконують якісь банальні правила поведінки.
6. Також дуже сумно дивитись, коли в минулому серце нашого міста, - фортеця - просто перетворюється на величезний смітник. Усім буде краще, якщо в майбутньому люди будуть забирати сміття з собою, а не залишати його в парку.
7. І останнє. Зрозуміло, що прибирання - це не дуже цікава та приємна акція. Але поки що вона необхідна для нашого міста. Давайте намагатися не смітити та по можливості забирати нечисленне сміття, яке потрапляє вам у вічі. Тоді, можливо, потреба в прибираннях відпаде сама собою».

Навіть, якщо особисто ти не смітиш, то не варто думати, що ти не зобов'язаний прибирати за когось. Так, ніхто не зобов'язаний робити чужу роботу, але тут йдеться про непоправні наслідки для кожного окремо і для всіх водночас. Їх можна уникнути, тому кожен має долучитись до прибирання.

Чим більше нас буде, тим кращого результату ми зможемо досягнути.

Прийди на масове прибирання від «Актив. Бару» та підтримай ініціативу небайдужих!

  • Сподобалась новина? Поширте: