ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗДОРОВІ ДІТИ. ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ХАРЧОБЛОКУ В БАРСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗДОРОВІ ДІТИ. ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ХАРЧОБЛОКУ В БАРСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2

Сьогодні, 13 січня, у Барському ліцеї № 2 відкрили шкільну їдальню після капітального ремонту.

За рахунок коштів місцевого бюджету Барської громади зроблено часткове перепланування приміщень харчоблоку, покладено облицювальну плитку на стінах, відремонтовано стелю, проведено заміну дверних і віконних блоків, відремонтовано складські та технічні приміщення. Завдяки коштам  Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» і коштам місцевого бюджету на умовах співфінансування закуплено та встановлено сучасне технологічне обладнання. Харчоблок зазнав суттєвих змін. Відтепер у школі нова кухня, чудові умови для роботи кухарів, зала-їдальня зручна, естетично оформлена та затишна. Ремонт проведено з урахуванням усіх санітарних норм і вимог.

Директор школи Сергій Федик відзначив, що учням ліцею приємні перетворення в закладі, здійсненні задля зміцнення їх здоров’я та формування навиків правильного харчування. Також подякував голові міської ради Володимиру Саволюку, депутату Вінницької обласної ради Олександру Хом’яку, начальнику відділу освіти Аллі Сторожук за постійну увагу до освітньої сфери міста, підтримку та надану допомогу.

Позитивні зміни, які відбуваються у закладах освіти громади стають добрим заохоченням для учнів і сприяють підвищенню рівня надання  якісної освіти в комфортних умовах.

 

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: