ЗАСІДАННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ЗАСІДАННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

  0 9 годні 24 лютого 2017 року в приміщенні мерії пройшло засідання робочої групи з питань екологічної безпеки та питань протипаводкових завдань на період весни 2017 року на річці Рів.

 Присутні заслухали інформацію інспектора з охорони природи та водних ресурсів КП « Бар-благоустрій» Андрушко С.С. про результати дослідження якості води в річці Рів від 21.02.2017 року та роботу проведену працівниками КП «Бар-благоустрій» та членами громадської організації «Товариство рибалок» по поліпшенню екологічної ситуації на водоймі.

Обговоренню також підлягали комплекс перспективних завдань по покращенню екологічної безпеки водойми ( виступали депутат міської ради Хоменко В.В. та член товариства рибалок Ваврух В.В.)

Директор барського рибгоспу Мельник М.І. окреслив питання підготовки підприємств та громадських організацій по зменшенню ризиків в  протипаводковий період цього року та необхідності проведення комплексу робіт по утилізації наслідків заморів на водоймах .

Присутні :

Голова міської ради – Цицюрський А.А.

Секретар міської ради -  Подуфалов В.М.

Депутат – Хоменко В.В.

Депутат - Ковальов М.Т.

Депутат – Трачук В.О.

Варвух В.В.- член товариства рибалок

Мельник М.І. – директор рибгоспа

Севастьянов П.А.  - голова товариства рибалок

Воробйов С.С.  – начальник КЗ БМР  Муніципальна варта

Андрушко С.С.- інспектор охорони природи та водних ресурсів

 

 

 

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: