ЗАСІДАННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
0 9 годні 24 лютого 2017 року в приміщенні мерії пройшло засідання робочої групи з питань екологічної безпеки та питань протипаводкових завдань на період весни 2017 року на річці Рів.
Присутні заслухали інформацію інспектора з охорони природи та водних ресурсів КП « Бар-благоустрій» Андрушко С.С. про результати дослідження якості води в річці Рів від 21.02.2017 року та роботу проведену працівниками КП «Бар-благоустрій» та членами громадської організації «Товариство рибалок» по поліпшенню екологічної ситуації на водоймі.
Обговоренню також підлягали комплекс перспективних завдань по покращенню екологічної безпеки водойми ( виступали депутат міської ради Хоменко В.В. та член товариства рибалок Ваврух В.В.)
Директор барського рибгоспу Мельник М.І. окреслив питання підготовки підприємств та громадських організацій по зменшенню ризиків в протипаводковий період цього року та необхідності проведення комплексу робіт по утилізації наслідків заморів на водоймах .
Присутні :
Голова міської ради – Цицюрський А.А.
Секретар міської ради - Подуфалов В.М.
Депутат – Хоменко В.В.
Депутат - Ковальов М.Т.
Депутат – Трачук В.О.
Варвух В.В.- член товариства рибалок
Мельник М.І. – директор рибгоспа
Севастьянов П.А. - голова товариства рибалок
Воробйов С.С. – начальник КЗ БМР Муніципальна варта
Андрушко С.С.- інспектор охорони природи та водних ресурсів

