ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ - ВІДБІР ФІРМ) ПРОЕКТ « ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ В УКРАЇНІ »

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ - ВІДБІР ФІРМ) ПРОЕКТ « ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ БУДІВЕЛЬ В УКРАЇНІ »

Розроблення проектної документації для виконання робіт з термомодернізації громадських будівель у рамках Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE).
Ідентифікаційний номер: NTU/UKR/2023/DD
Відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), підписаної 6 жовтня 2020 року, ратифікованої Законом України № 1663-IX від 15 липня 2021 року, Україна отримала позику від ЄІБ на реалізацію проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» (UPBEE). UPBEE є Рамковою позикою для фінансування субпроектів, спрямованих на термомодернізацію громадських будівель у малих містах України, відповідно до положень Фінансової угоди. Для підтримки реалізації програми UPBEE було розпочато проект технічної допомоги (ТД), що фінансується в рамках Інвестиційної платформи сусідства (ІПС) та Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). Загальна мета проекту ТД полягає у підтримці реалізації Рамкової позики UPBEE при забезпеченні та підтримці належної якості робіт, дотриманні екологічних та соціальних стандартів ЄІБ, керівних принципів закупівель та запобіганні корупції.
Компанія «НТЮ Інтернешнл/АС», як Консультант технічної допомоги, був уповноважений Європейським інвестиційним банком провести відбір професійних консультантів (Субпідрядників) з метою розробки проектної документації для реалізації робіт з термомодернізації громадських будівель у кількох містах України в рамках Програми UPBEE. «НТЮ Інтернешнл/AS» виступатиме Замовником та буде відповідати за управління цим субпідрядним контрактом.
Замовник запрошує подавати обʼєднані технічні та фінансові пропозиції для надання наступних консультаційних послуг (далі - "Послуги"): Розроблення проектної документації для робіт з термомодернізації громадських будівель в рамках Програми енергоефективності громадських будівель в Україні (UPBEE). Послуги включатимуть розробку проектної документації для проведення робіт з термомодернізації в чотирьох містах України – м.Бар Вінницької області, м.Берестечко
Волинської області, м.Красилів Хмельницької області та м.Моршин Львівської області. Послуги розділені на 4 лоти. Субпідрядники можуть подавати свої пропозиції на один або на будь-яку кількість лотів. Оцінка пропозицій буде проводитись за кожним лотом окремо. Очікувана тривалість надання послуг - п'ять місяців, з яких чотири (4) місяці на проектування та один (1) місяць на експертну оцінку розробленої проектної документації.
Замовник запрошує фірми (Субпідрядників) з достатнім досвідом, технічними та фінансовими можливостями та кваліфікованим персоналом подавати технічні та фінансові пропозиції Замовнику. Субпідрядники можуть обʼднуватися з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації з метою підвищення своєї кваліфікації. Субпідрядник(и) будуть відібран(і) за процедурою
відкритих торгів з присудженням контракту на основі найбільш економічно вигідної пропозиції, поданої у форматі Спрощеної технічної пропозиції (СТП), як описано у Запиті надання пропозицій (ЗНП), відповідно до політики ЄІБ, детально викладеної в останній редакції Посібника із закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ (GtP ЄІБ) (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement ).
Об'єднана технічна та фінансова пропозиція має бути складена українською мовою.
Технічні та фінансові пропозиції повинні бути підготовлені відповідно до вимог Запиту надання пропозицій (ЗНП) та подані до
09 лютого 2024 року, 11:00 (за київським часом).
Пропозиції повинні бути дійсними протягом щонайменше 60 календарних днів з кінцевого терміну подання пропозицій.
ЗНП можна отримати (безкоштовно), а також додаткову інформацію за наступною електронною адресою: 
tenders@ntu.eu ; з копією на nr@ntu.eu та fga@ntu.eu


 

  • Сподобалась новина? Поширте: