ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ЖІНОК ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ з СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ЖІНОК ГРОМАДИ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ з СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
Ви мрієте розпочати власний бізнес і змінити своє життя на краще? Це ваша унікальна можливість! Приєднуйтесь до тренінгової програми з соціального підприємництва!
Протягом програми ви зможете:
-розробити бізнес-модель, що відповідає вашим цілям та цінностям;
-оволодіти навичками фінансового планування та управління, необхідними для успішного започаткування та розвитку вашого підприємства;
-отримати інформацію про різні джерела фінансування та підтримки для соціальних підприємств.
Програма включає в себе практичні заняття, кейси успішних підприємниць, а також по завершенню програми учасниці отримають сертифікати.
Дата: 2-5 липня та 8 липня
Час: 10:00 - 15:00
Місце: майдан святого Миколая, 18, 4-й поверх Барської міської ради - Центр креативної економіки.
Для реєстрації заповнюйте анкету https://forms.gle/erct68hw6NBsGqs78
Не втрачайте свою можливість здійснити позитивні зміни у вашому житті та житті нашої громади! Приєднуйтеся до нас вже сьогодні!
Тренінг проведуть: Надія Карплюк, керуюча партнерка «K&K Consulting», бізнес-тренерка, бізнес-консультантка, співзасновниця ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій», Олена Діхтяр - сертифікована тренерка за програмою “Skills lab: власна справа”
Навчальна програма впроваджується в рамках проєкту «Швейна справа як складова соціально-економічного розвитку Барської ТГ», що впроваджується за підтримки представництва міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine.
  • Сподобалась новина? Поширте: