З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ РАДИ

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ РАДИ

     З нагоди Міжнародного дня сім’ї проведено засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Указом Президента України Володимира Зеленського від 28 липня 2023 року в Україні встановлений День сім’ї 15 травня, тобто, в один день з Міжнародним днем сім’ї, який був заснований ООН у 1993 році. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни. 

15 травня 2024 року проведено засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На порядок денний було винесено питання:

  1. Про соціальну роботу із сім’ями з дітьми КУ “Центр надання соціальних послуг” Барської міської ради з нагоди Міжнародного дня сім’ї.
  2. Про організацію та проведення заходів до Дня захисту дітей (1 червня 2024 року).
  3. Про створення безпечного та підтримуючого середовища для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейних формах виховання.
  4. Про статистику випадків вчинення домашнього насильства по Барській міській територіальній громаді.
  5. Про проблемні питання взаємодії суб’єктів з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства у Барській міській територіальній громаді.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: