З ДНЕМ ЕКОНОМІСТА ТА ЕКОНОМІСТОК

З ДНЕМ ЕКОНОМІСТА ТА ЕКОНОМІСТОК
Для когось економіка — це цифри, графіки, звіти й нескінченні таблиці в Excel. А для мене — це улюблена справа, стратегія розвитку і мистецтво перетворювати ресурси на результат. Економіка — це як любов: якщо нею не займатись, вона швидко “просідає в показниках”.  А ще це постійний пошук балансу між “треба”, “можна” і “є кошти в бюджеті”.  Центр креативної економіки Барська міська рада сьогодні теж святкує — бо ми доводимо, що економіка може бути не лише сухою наукою, а ще й натхненною, яскравою і з креативним підходом до розвитку громади, бізнесу і людей!
Всім колегам-економістам/економісткам бажаю, щоб ваші проєкти сходились не лише на папері, щоб цифри слухались, бюджети зростали, а натхнення ніколи не закінчувалось. 
 
 
 
 
  • Сподобалась новина? Поширте: