ВІДТЕПЕР НА ПОРТАЛІ ДІЯ ДОСТУПНІ ЩЕ ЧОТИРИ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

ВІДТЕПЕР НА ПОРТАЛІ ДІЯ ДОСТУПНІ ЩЕ ЧОТИРИ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ

На порталі Дія доступні такі 4 види допомоги для сімей з дітьми:

  • допомога при усиновленні дитини – для батьків, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування ;
  • допомога на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність ;
  • допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яка призначається на весь час інвалідності ;
  • допомога на дитину одинокій матері або батьку – для одиноких усиновлювачів чи одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі. 

Термін призначення допомог відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення.

Автоматизація процесів значно спрощує процедуру отримання допомог та унеможливлює помилки у заявах, що раніше було причиною повторних візитів до державних органів для подачі нових заяв.

Соціальні послуги стають ближчими та доступнішими для українців.

Впровадження нових видів допомог стало можливим завдяки електронним інформаційним обмінам між інформаційно-комунікаційними системами державних органів, у тому числі Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, роботу якої адмініструє ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» та порталом Дія.

Цифрові сервіси створено Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством соціальної політики України у співпраці з проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується Програмою розвитку в Україні за фінансової підтримки Швеції.

  • Сподобалась новина? Поширте: