ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА БАР ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА БАР ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА
     Нестримні емоції, хвиля піднесеного адреналіну, шквал підтримки та вияв неабиякої стійкості, наполегливості, витривалості та майстерності – все це переповнювало кожного з присутніх на Відкритому чемпіонаті міста зі змішаних єдиноборств з ММА.
    17 липня в центральному парку, за сприяння Барського міського голови Володимира Саволюка та депутата Вінницької обласної Ради від Політичної Партії «Українська Стратегія Гройсмана» Олександра Хом’яка відбулася ця спортивно-товариська зустріч, організатором якої виступив керівник спортивного клубу «BAR-S» Вадим Заболотний. До Бару з’їхались близько 90 спортсменів із таких міст, як Вінниця, Хмільник, Тульчин, Жмеринка, Ямпіль, Погребище, Шаргород і Чечельник.
     Змагання були розділені на дві частини. Першими були учасники в дитячій віковій категорії (від 6 до 9 років). Спортсмени боролись за правилами грепплінгу. Регламент змагань для них передбачав заборону на прийоми удушення суперника. Однак, юні бійці показали, що їм і без того є чим дивувати.
    Офіційна церемонія відкриття турніру відбулась вже по завершенню змагань серед дітей. З вітанням до присутніх звернувся Володимир Саволюк, зазначивши, що кожен із учасників турніру рекордсмен своєї сили волі та роботи над собою, і вартий захоплення та нагороди: «Сьогодні надзвичайно емоційний день створили наші єдиноборці у Барі, піднімаючи шкалу бійцівської мужності до найвищого рівня. Від усіх наших спортсменів хочу запевнити, що Бар обов’язково стане спортивною столицею Поділля. І попереду багато спортивних змагань у Барській громаді. Усім бажаю перемоги та міцності духу, дякуємо тренерам і батькам, які розуміють, що лише у спорті можна виховати справжнього патріота та справжнього громадянина нашої країни. Здоров’я, успіхів на рингу, нехай ці змагання будуть продовженням усього того, що ми робимо на теренах Барської землі!»
    Після відкриття було дано старт змаганням серед дорослих спортсменів (від 10 до 18+) за правилами ММА. Тут вже було місце для справжніх жорстких протистоянь.
    Нечувана мужність, сила та витримка – все це можна сказати про учасників чемпіонату.
    Дякуємо усім тренерам, кожен з яких щиро та емоційно вболівав за своїх підопічних. Дякуємо батькам, які розвивають, підтримують своїх дітей та вкладають у них усі свої сили та любов.
     Висловлюємо вдячність усім причетним за внесок у популяризацію змішаних єдиноборств, бажаємо сил, натхнення та яскравих перемог у майбутньому!
  • Сподобалась новина? Поширте: