ВІДКРИТТЯ ВОДОГОНУ В С. ЧЕМЕРИСЬКЕ

ВІДКРИТТЯ ВОДОГОНУ В С. ЧЕМЕРИСЬКЕ
Реаліїі війни змінили наші плани, не дозволяють реалізувати нові проекти та ідеї розвитку в громаді,  та поряд із першочерговими завданнями сьогодні - забезпечення потреб військовослужбовців та вимушено переселених осіб, допомога людям із окупованих територій, ми підтримуємо життєзабезпечення громади, роботу комунальних служб і крок за кроком продовжуємо втілювати в життя проекти.  10 травня у селі Чемериське відкрили новозбудований водогін,  такий довгоочікуваний для жителів Чемериського, які багато років поспіль не мали надійного доступу до централізованого водопостачання.
Відсутність належного водопостачання, яке б забезпечувало всі домогосподарства  якісною питною водою, було гострою  проблемою для мешканців села. Тому щирі слова вдячності адресовані всім, хто своїми  зусиллями та наполегливою працею долучилися до побудови даного об’єкту, зокрема, підряднику Олесандру Їжакевичу та його команді, які у такий важкий для країни час продовжують самовіддано працювати.
Не зважаючи на війну, намагаємось продовжувати робити життя у нашій громаді комфортним, спільно,  вірячи в новий день, докладаючи зусиль.
Разом до перемоги!
Все буде Україна!   
  • Сподобалась новина? Поширте: