ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

ВІДКРИТТЯ НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА
Спорт не просто розвага чи спосіб провести вільний час – це невіддільна частина нашого життя. Він дарує нам не лише фізичне здоров’я, але й загартовує дух.
1 червня, до дня захисту дітей, відбулось урочисте відкриття нового мультифункціонального спортивного майданчика з натуральним зеленим газоном на території Барського ліцею №1. Цей сучасний спортивний об’єкт став можливим завдяки ініціативі міського голови Володимир Саволюк та спільним зусиллям Барської міської ради і інтернет компанії HomeNet.
Символічною стала подія з висадження алеї туй, у якій взяли участь усі гості та учасники свята. Алея, яка отримала символічну назву «Алея Перемоги», стане окрасою спортивного комплексу шкільного закладу.
Відкриття даної споруди – довгоочікуване свято не лише для всього педагогічного колективу школи та учнів, а й для юних спортсменів усієї громади. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
  • Сподобалась новина? Поширте: