ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ПРОСТОРУ

ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ПРОСТОРУ
Війна не має скасувати дитинство, моменти дитячих радостей, поставити на паузу розвиток. Одна з найприємніших місій дорослих – створювати щось нове для дітей і дбати про них.
Урочисте відкриття нового дитячого простору відбулось 1 червня. Раніше неприглядний пустир і бездоріжжя, сьогодні - яскравий, цивілізований дитячий простір – спеціально обладнана та озеленена територія, де діти матимуть можливість розвивати навики катання на скейтах, самокатах, велосипедах, а малеча цікаво та безпечно проводити своє дозвілля в ігровому комплексі Бастіон. Ідеї, рішучість кроків міського голови Володимир Саволюк задля створення найкращого нашим дітям, спільна праця та особистий внесок комунальних служб, працівників освіти та міської ради дали неймовірний результат.
Яскраве місце, яскраві емоції дітей зробили це свято надзвичайно теплим і радісним. Казкової атмосфери для малечі, діток інклюзивного центру додали солодощі та аніматори від вірних благодійників HomeNet.
У свою чергу діти подарували дорослим багато посмішок, гарний і позитивний день, натхнення й надалі працювати на розвиток громади.
Хай простір буде гарною окрасою міста, хай завжди лунають у ньому дитячі голоси та світяться їхні посмішки під мирним небом!
  • Сподобалась новина? Поширте: