ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ  МІСЬКОЇ КОМІСІЇ  З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ  ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Сьогодні, 2 лютого, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Володимира Саволюка.

На комісії були розглянуті питання про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Барської міської територіальної громади.

Враховуючи ситуацію із захворюванням на грип, ГРВІ та з метою попередження подальшого зростання захворюваності і ускладнення епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ, за результатами доповіді та з урахуванням обговорень, комісія вирішила:

-  Вважати ситуацію із захворюваності на грип та ГРВІ епідемічною, а найбільш ефективним заходом захисту людей від захворювання на грип (особливо із групи ризику), проведення профілактичних щеплень.

- Відділу освіти Барської міської ради здійснювати організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1- 11 класів в період 05 лютого по 09 лютого 2024 року з затвердженим розкладом навчальних занять.

  • Сподобалась новина? Поширте: