ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

12 січня 2022 року під головуванням заступника голови міської ради Миколи Мандрики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено 5 питань, а саме:

  1.  Про доцільність позбавлення батьківських прав громадян в інтересах дітей (3 питання).
  2. Про визначення місця проживання малолітньої дитини з одним із батьків (1 питання).
  3. Про звільнення від здійснення повноважень піклувальника неповнолітньої дитини у зв’язку зі станом здоров’я (1 питання).

На засідання комісії запрошено представників відділів Барської міської ради, дотичних до охорони дитинства, КУ «Центр соціальних послуг», представників медицини, місцевого відділу поліції та ін.

Щодо перших трьох питань прийнято рішення про надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав громадян в інтересах дітей, оскільки вони самоусунулися від виховання дітей та злісно не виконують батьківські обов’язки.

За заявою громадян комісією визначено місце проживання малолітньої дитини із матір’ю.

Щодо звільнення від здійснення повноважень піклувальника неповнолітньої дитини у зв’язку зі станом здоров’я прийнято позитивне рішення. Зокрема, після припинення обов’язків піклувальника, дитина, позбавлена батьківського піклування, яка була під піклуванням, буде влаштована у родину інших громадян, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

        

 

  Начальник  служби         Лілія ПРЕДИТКЕВИЧ

 

  • Сподобалась новина? Поширте: