ВІДБУЛОСЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖІНОК БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗА ПРОГРАМОЮ "ОСНОВИ ВЕДЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ"

ВІДБУЛОСЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖІНОК БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗА ПРОГРАМОЮ "ОСНОВИ ВЕДЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ"
Від рівня розвитку особистості залежить доля людини.
Наші цілеспрямовані та активні барчанки впродовж 2-8 липня проходили навчання за програмою “Основи ведення власної справи” в Центрі креативної економіки Барської міської ради.
Перший день тренінгу - арттерапевтична практика “Чим я займаюсь хоббі чи бізнесом?” та генерацією бізнес-ідей. Далі протягом двох днів інтенсивного навчання опановували планування бізнесу за допомогою стратегічного інструменту канва бізнес-моделі. Крім того, учасниці поглибили своє розуміння соціального підприємництва та його різновидів, що відкриває нові горизонти для їхнього майбутнього бізнесу. В результаті двох днів навчання учасниці створили бізнес-модель кав'ярні.
Окрім бізнес-моделі протягом двох днів навчались фінансовому плануванню започаткування та ведення бізнесу, познайомились із юридичними та організаційно-правовими засадами здійснення підприємницької діяльності. Навчились визначати інвестиційні, постійні та змінні витрати. На практичному кейсі навчились визначати прибуток підприємства.
Останній день тренінгу завершився інформацією про доступні грантові ресурси для бізнесу та майстер-класом із заповнення бізнес-плану для участі в грантовій програмі від єРобота “Власна справа”. Тренінг провела Олена Діхтяр, сертифікована тренерка за програмою “Skills lab: власна справа” та артконсультантка. Надія Карплюк, бізнес-консультантка та керуюча партнерка у «K&K Consulting», консультантка СМС-Ukraine, бізнес-тренерка з розвитку підприємництва.
Подібні навчання - не лише можливість для освіти, але й крок до втілення мрій у реальність. Бажаємо всім учасницям невичерпної енергії та успіхів у розвитку своїх бізнесів!
  • Сподобалась новина? Поширте: