ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНАМИ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЗАХИСНИКІВ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ РОДИНАМИ ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЗАХИСНИКІВ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ
28 червня у ветеранському просторі "Сильні та незламні" відбулась зустріч із родинами зниклих безвісти захисників Барської громади на тему: «Підсумки адвокаційного туру «Врятуйте українських полонених від війни» (Швейцарія)», в якому брали участь наші барчани Нінель Кащенко та Леся Янкунас.
Адвокаційний тур був здійнений на підтримку Української формули миру, а зокрема пункту 4 «Про звільнення всіх на всіх військовополонених заручників та повернення їх додому». Українська формула миру – дипломатична платформа, що пропонується Україною для досягнення справедливого закінчення війни.
Метою туру було привернення уваги до долі українських військовополонених, цивільних та зниклих безвісти. Українські жінки, що шукають та чекають з полону своїх рідних закликали міжнародну спільноту допомогти у звільненні українських громадян з російської неволі та притягнути воєнних злочинців до відповідальності.
Під час зустрічі Наталя Ізеринська обмінялась із іншими родинами своїм досвідом у зверненнях, поділилась результатами цих звернень та інших дій, разом обговорили джерела отримання інформації про місця утримання наших Захисників у полоні, в тому числі відомості, які надають визволені з полону бійці. Обговорювались основні проблеми, з якими стикаються родини зниклих безвісти і шляхи їхнього можливого вирішення.
Практика проведення зустрічей з родинами сімей зниклих безвісти буде продовжуватись надалі. Крім того, з будь-якими питаннями можна звернутись особисто у ветеранський простір за адресою: м. Бар, вул.Героїв майдану 5, територія ліцею 4.
  • Сподобалась новина? Поширте: