ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

02 листопада 2023 року на базі Барського ліцею №4 Барської міської ради відбулася нарада для директорів закладів загальної середньої освіти Барської міської  територіальної громади. У нараді взяла участь заступник начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  у Вінницькій області  Оксана Ольшанська.

З метою запобігання  епідемічних ускладнень серед дітей, у вигляді групових та масових випадків захворювання вірусним гепатитом А та інших непередбачуваних наслідків, на нараді було акцентовано увагу на профілактичних заходах щодо попередження захворювання. До відома керівників доведено ряд заходів щодо профілактики захворювання на вірусний гепатит А, які зазначені у   протоколах  №34 від 30.10.2023 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної військової адміністрації "Щодо визначення надзвичайної ситуації регіонального рівня, пов'язаної із спалахом вірусного гепатиту А на території Вінницької області та ліквідації її наслідків" та №12 від 01.11.2023 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жмеринського району Жмеринської районної військової адміністрації Вінницької області.

За результатами наради директори закладів освіти громади отримали рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань.

 

Жмеринське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби  у Вінницькій області

  • Сподобалась новина? Поширте: