ВЕТЕРАН ПРАЦІ МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ СВОЄ 80-ТИ ЛІТТЯ

ВЕТЕРАН ПРАЦІ МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ СВОЄ 80-ТИ ЛІТТЯ
     Василь Іванович народився 20 серпня 1941 року в с. Мар’янівка. Батько загинув на фронті. Мати працювала у місцевому колгоспі. Отримав спеціальність тракториста-машиніста широкого профілю. Служив у свій час у Радянській Армії в групі радянський військ у Німеччині.
     Повернувшись зі служби працював завклубом у рідному селі. Здобувши юридичну освіту, працював начальником відділу кадрів Барської меблевої фабрики. Далі трудову діяльність продовжив у системі житлово-комунальної служби, де пропрацював 28 років на посаді керівника Барського будинкоуправління, начальником Бюро з приватизації державного житлового фонду Барської міської ради.
     Добросовісна праця, вагомі професійні якості, досвід роботи, відповідальність за доручену справу, активна громадянська позиція, багаторічна робота у ветеранському русі – саме ці риси викликають та повагу до ювіляра серед Барської громади.
     Сьогодні іменинника привітали голова міської ради Володимир Саволюк та голова Ради Громадської організації «Барська організація ветеранів» Надія Кузнєцова.
     Щиро бажаємо Василю Івановичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя та оптимізму. Нехай кожен день наповнюється позитивними емоціями та найважливішими словами, які зігріватимуть душу радісними звістками та приємними подіями.
     Довголіття, поваги та всіх земних благ!
  • Сподобалась новина? Поширте: