УТОС ВІДЗНАЧАЄ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ

УТОС ВІДЗНАЧАЄ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ
Подія 90-річної давності стала доленосною для незрячих України. У 1933 році у різних містах України виникли кустарні артілі незрячих.
У нашому місті багато десятиліть провадить діяльність організація, покликана всіляко оберігати і підтримувати осіб, які втратили зір – це Українське товариство людей з вадами зору (УТОС).
90 років організації, яка стала другою домівкою для людей з порушенням зору, місцем, де відстоюють позицію незрячих і слабозорих.
Ці люди - приклад незламності та стійкості попри труднощі на життєвому шляху. Тому потребують особливої уваги та підтримки. Першочергові звернення та питання цих особливих людей завжди на пульсі вирішення голови Барської міської ради Володимир Саволюк. Завжди важливо вчасно чути та знаходити можливість допомогти, винятково тим, хто має особливі обмеження та потреби.
Довідка
Українське товариство сліпих як громадська організація, яка об’єднує інвалідів по зору, розпочало свою історію 4 червня 1933 року і зараз є однією з найбільших та найстаріших громадських організацій, які опікуються людьми з вадами зору.
Статутними завданнями організації є соціальний захист інвалідів по зору, їх трудова, медична та культурна реабілітація, матеріальна підтримка особливо потребуючих членів організації, сприяння у підвищенні навчального та культурного рівня, організація дозвілля.
  • Сподобалась новина? Поширте: