УСПІШНО ЗАВЕРШИЛАСЬ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ОСНОВ ШВЕЙНОЇ СПРАВИ ДЛЯ ЖІНОК У НАШІЙ ГРОМАДІ

УСПІШНО ЗАВЕРШИЛАСЬ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З ОСНОВ ШВЕЙНОЇ СПРАВИ ДЛЯ ЖІНОК У НАШІЙ ГРОМАДІ

Швейна справа – цікава та перспективна професія, що може стати ключем до нової кар’єри. Гарну нагоду навчитися новій справі, заробляти цим вмінням на життя, отримати сертифікат про проходження практики, офіційно працевлаштуватися, а може й відкрити власний бізнес отримали 11 жінок Барської громади. Протягом п’ятиденної навчальної програми учасниці отримали змістовні знання та навички, опановували різні техніки шиття від досвідчених майстринь.

Після закінчення навчання майбутні майстрині швейної галузі отримали сертифікати та можливість працевлаштуватися. Крім того, цей проект дав можливість учасницям поповнити внутрішні ресурси, надихнутись на досягнення нових цілей та отримати морально-психологічної підтримку у колі однодумців. 

Навчальна програма стала можливою завдяки реалізації грантового проєкту  «Швейна справа як складова соціально-економічного розвитку Барської ТГ», що впроваджується за підтримки представництва міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» завдяки щедрій підтримці американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine , Барської міської ради та ТОВ “Барська швейна фабрика”.

  • Сподобалась новина? Поширте: