УРОЧИСТО ВІДКРИТО ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "ДИВОГРАЙ- ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА"

УРОЧИСТО ВІДКРИТО ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "ДИВОГРАЙ- ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА"
Найрадісніше для дітей слово канікули. Особливо літні. Адже вся дітвора їх чекає з нетерпінням. Яскраві враження, період творчості та пізнання світу… А щоб ще краще вони запам’яталися, 3 червня, у перший місяць літнього відпочинку, розпочав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Дивограй» на базі Барського ліцею №4 Барської міської ради для дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей військовослужбовців.
5 червня відбулось урочисте відкриття табору. На святі панував піднесений та веселий настрій: діти декламували вірші, співали пісні, грали на музичних інструментах та виконували запальні танці. Міський голова Володимир Саволюк побажав діткам приємного та цікавого дозвілля, яскравих здивувань, з гарним настроєм і новими враженнями зустріти перші дні літніх канікул.
Загалом табір гостинно прийняв 180 дітлахів початкових класів. У таборі працюють 6 загонів з досвідченими вихователями.
Десять днів змістовного відпочинку, і щодня – нова історія, дитячі очікування та здивування. Життя тут вируватиме… Кожен день для дітлахів буде наповнений новими знайомствами, приємними моментами спілкування, зустрічами із прекрасним, захоплюючими конкурсами, квестами, змаганнями, майстер класами, екскурсіями, спортивними іграми і не тільки…
По завершені сьогоднішнього свята дітей пригощали полуницею від Андрія Хорошуна.
Нехай відпочинок у пришкільному таборі принесе нашим дітям радість та задоволення і стане вдалим стартом до літнього відпочинку! Вдячність воїнам ЗСУ за можливість для наших дітей оздоровлюватися, відпочивати, радіти дитинству та бути надією нації!
  • Сподобалась новина? Поширте: