УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВОДОГОНУ В С. КУЗЬМИНЦІ

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВОДОГОНУ В С. КУЗЬМИНЦІ

Відкриття довгоочікуваного водогону стало радісною подією для всіх жителів села Кузьминці. Такий значимий і важливий захід приурочили до Дня села, яке припадає на 10 жовтня.  Нестача води для жителів сіл і селищ громади надзвичайно відчутна, адже їм потрібно дбати про свої господарства.

З нагоди відкриття в Кузьминцях зібрались голова Барської міської ради В.Саволюка, підрядник О.Іжакевич, керівник комунального господарства А.Гуцалюк, староста Н.Пономаренко. Було урочисто проведено довгоочікуваний пуск води новозбудованого водогону. Надважливий крок у розвитку села, тому що проблема з нестачею води стосувалася чи некожного його жителя.

До всіх присутніх звернулась староста Наталя Пономаренко, яка зазначила, що «День народження нашого села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди.

Усі досягнення нашого села  складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Від імені нашого старостинського округу висловлюю вдячність за співпрацю депутатам Барської міської ради та особисто міському голові Володимиру Саволюку, завдяки спільній роботі в нашому старостинському округу вже є водогін, поставлені контейнери для сміття, проведений інтернет, покращено освітлення в центрі села, робляться проекти на водогони сіл Голубівка та Мартинівка, проект на котельню в школу сад…».

Відкриття водогону в Кузьминцях – це подія, яка показує можливості громади у вирішенні проблем водопостачання. Лише завдяки спільним зусиллям можливо вирішити нагальні питання.

 

  • Сподобалась новина? Поширте: