У БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИСЯ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

У БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИСЯ  ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

З 2016 року Барська міська рада є підписантом «Угоди Мерів». Угода мерів – це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на локальному рівні.   

Одним із положень Угоди мерів передбачено проведення заходу «Дні сталої енергії», направленого на привернення уваги міської громади до питань охорони навколишнього природнього середовища  та збереження енергоресурсів.

Щорічно Барська міська рада на підтримку Європейського тижня сталої енергії проводить «Дні сталої енергії» в Барській міській територіальній громаді. Цього року заходи відбудуться з 13 по 17 травня під гаслом «Чисте довкілля – запорука здорового життя».

Дні сталої енергії – це подія, яка має на меті підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлювальних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.

З кожним роком питання вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами  стає все більш актуальним.

Сміття стало проблемою для кожної української громади. Маємо на меті запровадити культуру сортування сміття з залученням дітей  шкільного віку.  Плануємо проведення інформаційних заходів для дітей з особливими освітніми потребами  присвячених темі сортуванню твердих побутових відходів (перегляд відеороликів про  переробку сміття, про шкоду пластику та проведення пізнавальної гри для дітей -розсортувати різні види сміття у відповідні контейнери).

Ознайомлення дітей загальноосвітніх навчальних закладів Барської міської ради з  інформаційними матеріалами на тему: «Чисте довкілля – запорука здорового життя!». Залучення учнівського самоврядування для створення відеороликів на тему: «Чисте довкілля – запорука здорового життя!».

  • Сподобалась новина? Поширте: