У БАРСЬКІЙ ГРОМАДІ ОСОБЛИВА ПОДІЯ
До нас завітав Блаженніший Митрополит Епіфаній. На майдані Святого Миколая Митрополит Київський і всієї України звернувся серцем і словом до громади, разом ушанували пам’ять полеглих Воїнів і благословив родини наших Ангелів Небесного Легіону та безвісти зниклих.
Найбільшою святістю цього дня стало освячення Духовного Центру Святого Рівноапостольного князя Володимира. Атмосфера була особлива — відчувалося, що небо торкається землі.
У візиті з духовенством взяли участь голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної військової адміністрації та депутати обласної Ради.
«Цей день подарував нам світло, єдність і віру. Благословення громади під чистим небом і захистом наших захисників. Барська громада вдячна Блаженнішому Епіфанію за благословення і теплу зустріч!» - міський голова Володимир Саволюк.

