У Барі відбудеться форум «Децентралізація на Вінниччині: кроки реформ»
29 листопада 2016 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського за участю голови обласної державної адміністрації Коровія Валерія Вікторовича відбудеться форум з представниками органів місцевого самоврядування громад, які об’єднуються, громадськими активістами, громадськими організаціями та журналістами. Під час заходу буде представлено презентацію на тему: «Стан впровадження реформи децентралізації в Україні, перспективи для громад». Початок - о 13-й годині.
