СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО"

СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО"

Система відеоспостереження «Безпечне місто» Барської міської ради, яка була втілена у життя після перемоги в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади»,  з моменту впровадження почала доводити свою ефективність. Дана система відеоспостереження дозволяє швидко отримувати інформацію про оперативну ситуацію в місті та миттєво реагувати на її зміну.

Користь від системи відеоспостереження вже оцінили представники правоохоронних структур, адже  дана система допомагає розкривати злочини, встановлювати обставини ДТП, знаходити тих, хто скоїв адміністративні правопорушення та значно розширює можливості поліції.

Так, нещодавно вона дозволила встановити автомобіль і розкрити зловмисника, який скоїв ДТП на території міста та одразу покинув місце правопорушення.

Система «Безпечне місто» дає змогу забезпечити моніторинг ситуації в місті та на об’єктах критичної інфраструктури за багатьма напрямками.

Сучасне відеоспостереження дозволяє попереджати велику кількість правопорушень. А отже, робить наше місто іще більш комфортним для життя!

Безпека громадян — головне і у військовий, і у мирний час.

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: