СВІЙ 80-ТИ РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ СХАБОВСЬКИЙ ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ

СВІЙ 80-ТИ РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ СХАБОВСЬКИЙ ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ
Талановитий та мудрий чоловік, ветеран праці, відмінник освіти України, член правління Барського оздоровчого клубу "Криголам" Схабовський Леонід Васильович святкує сьогодні 80-ти річчя.
Народився Леонід Васильович 23 січня 1943 року. Здобув вищу освіту навчаючись в Вінницькому педагогічному інституті по спеціальності фізична культура.
Трудовий стаж тренерської роботи в Барській ДЮСШ складає 52 роки (1965-2017 рр). За період багаторічної праці виростив чимало знаменитих баскетболісток, якими він пишається до цього часу, уже перебуваючи на заслуженому відпочинку. Його вихованки займали призові місця в місцевих, обласних, республіканських змаганнях. Варто відзначити: команда дівчат 1977 р.н. на змаганнях у Севастополі серед 12 найсильніших команд України посіла перше місце.
За багаторічну і плідну працю в розвитку фізичної культури і спорту, вагомий внесок в розвиток баскетболу неодноразово відзначався нагородами як на місцевому рівні, так і області та держави. В 2009 році удостоєний звання вищої кваліфікаційної категорії тренера – викладача. В 1994 році нагороджений знаком «Відмінник освіти України».
Та не тільки трудовими досягненнями пишається Леонід Васильович, а й своєю міцною та дружньою родиною. Разом з дружиною у любові та повазі живуть багато щасливих років разом, народили й виховали доньку Наталю та сина Сергія, радіють 5 онукам.
Леонід Васильович і на теперішній час є активним учасником життя громади, є прикладом патріотичності, відданості Батьківщині. Схабовський Леонід Васильович удостоєний багатьма відзнаками та нагородами різного рівня, але найбільша нагорода – це шана та вдячність мешканців громади.
Тож вітаємо Вас, шановний, Леоніде Васильовичу, з ювілеєм! Нехай душевне тепло та радість завжди будуть з Вами. Хай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних ‒ постійною і щирою. Нехай не в’яне краса Вашої душі, нехай не зникає добра надія Вашого серця, хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. З ювілеєм Вас!
  • Сподобалась новина? Поширте: