СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ: МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВРУЧИВ ВІДЗНАКИ ТА ПОСВІДЧЕННЯ МОЛОДИМ ЧЕМПІОНАМ

СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ: МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВРУЧИВ ВІДЗНАКИ ТА ПОСВІДЧЕННЯ МОЛОДИМ ЧЕМПІОНАМ
Барська громада продовжує підтримувати талановиту молодь, яка гідно презентує наш край на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Сьогодні міський голова Володимир Саволюк зустрівся з молодими спортсменами-бійцями, які нещодавно вибороли вагомі нагороди та підтвердили свій високий професійний рівень. Очільник громади вручив юнакам та дівчатам подяки за наполегливу працю, силу волі й відданість спортивним традиціям, а також офіційні посвідчення про присвоєння нових спортивних розрядів та звань.
Завдяки наполегливим тренуванням та професійній роботі наставників, спортивна скарбничка нашої громади та Вінниччини поповнилася чудовими досягненнями:
• Дарія Вовчук (вихованка СК «Барс») — Чемпіонка Європи в Словенії. Офіційно отримала звання Майстра спорту України з національного виду спорту Козацького двобою (WCFF) та посвідчення Кандидата у майстри спорту (КМС) з вільної боротьби.
• Вадим Бондаренко (СК «Барс») — отримав посвідчення Кандидата у майстри спорту України (КМСУ).
• Богдан Мельник (СК «Барс») — отримав посвідчення Кандидата у майстри спорту України (КМСУ).
• Даніїл Лаврук (СК «Барс») — срібний призер Чемпіонату Європи.
Окремі найщиріші слова вдячності — тренеру СК «Барс» Вадим Заболотний. Завдяки його терпінню, щоденній праці та вірі в кожну дитину, наші юні земляки підкорюють такі вершини. Громада щиро дякує наставнику за виховання чемпіонів, постійну турботу про молодь та загартування їхнього бойового духу!
До зустрічі долучився голова Вінницької обласної федерації козацького двобою Сергій Олександрович Шандура. Він завітав, щоб особисто вручити подяку міському голові та висловити щиру вдячність керівництву громади за постійну підтримку розвитку спорту, популяризацію єдиноборств та допомогу молодим талантам.
«Ваші досягнення — це приклад цілеспрямованості та честі для всієї молоді нашої громади. Дякуємо, що попри всі труднощі сьогодення, ви гідно тримаєте спортивний фронт і заявляєте про Україну на весь світ», — звернувся до присутніх міський голова.
Щиро вітаємо наших спортсменів та їхнього наставника із заслуженими відзнаками! Бажаємо нових чистих перемог, міцного здоров’я та підкорення наступних спортивних вершин!
Слава Україні!
  • Сподобалась новина? Поширте: