ШКОЛЯРІ ВЛАШТУВАЛИ ФЛЕШМОБ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМИ СТРІЧКАМИ ТА АКАПЕЛЬНО ВИКОНАЛИ ГІМН УКРАЇНИ

ШКОЛЯРІ ВЛАШТУВАЛИ ФЛЕШМОБ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМИ СТРІЧКАМИ ТА АКАПЕЛЬНО ВИКОНАЛИ ГІМН УКРАЇНИ

  20 лютого у Барській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбувся загальношкільний Форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми- українці». Делегатами були учні 1-11 класів (по два представники від кожного класу). На початку заходу присутні вшанували загиблих героїв Небесної Сотні та АТО: учнівським самоврядуванням було проведено традиційну акцію «Свіча пам’яті».

  Після урочистого відкриття з вітальним словом до учасників Форуму звернувся директор школи Ловчинський Анатолій Артурович, а президент школи Холява Руслана (учениця 10 класу) виступила із захистом загальношкільного проекту «Школа, що виховує патріотів».

  До роботи Форуму долучилися учасники Революції Гідності, АТО, волонтери, представники громадських організацій,  освітянської галузі міста та району: Піддубний Михайло Іванович – голова районної ради,  учасник Революції Гідності, Цицюрський Артур Анатолійович – міський голова, учасник Революції Гідності, Подуфалов Віктор Миколайович – секретар міської ради, учасник Революції Гідності, Маліцький Володимир – керівник підрозділу ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», Пацьора Олексій Олексійович – учасник Революції Гідності, волонтер, Маковецький Сергій – учасник Революції Гідності, волонтер, Фрик Михайло Петрович – викладач Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, член ГО «Учасників бойових дій Барського району», учасник АТО, Суконнік Юрій Миколайович – військовослужбовець в/ч А0853 учасник АТО, Гнидка Богдан Юрійович – військовослужбовець в/ч А0853 учасник АТО,Требух Руслан Володимирович – військовослужбовець в/ч А0853 учасник АТО, Павич Юрій Васильович – військовослужбовець в/ч А0853, учасник АТО, Пархонюк  Олександр Васильович – військовослужбовець в/ч А0853,учасник АТО. Гості розповіли про свою особисту участь у Революції Гідності, АТО, волонтерську діяльність, подякували делегатам Форуму за активну життєву позицію і особистий внесок у боротьбу за незалежність України. Надзвичайно вразило присутніх оформлення актової зали в національно-патріотичному стилі: вишиті рушники, національна символіка, історичні книги, калинові композиції, українські обереги та малюнки.

   Підсумовуючи почуте і побачене до учасників Форуму звернулись Стрельчук Наталія Олександрівна – спеціаліст гуманітарного відділу міської ради, Маринюк Тетяна Миколаївна – завідувач  НМК відділу освіти Барської РДА, Блащук Лариса Іванівна – методист НМК. На завершення першої частини Форуму усі присутні взяли участь у флешмобі «Слава Україні!».

 

    Друга частина Форуму пройшла по секціях, де учнівські колективи 1-11 класів захистили проекти:

1-А кл. – «Ми – патріоти», 1-Б кл. -  «Плекаймо патріотів», 2-А кл. -  «Юні українці», 2-Б кл. – «Патріоти України», 3-А кл. -  «Захисники України»,

3-Б кл. – «Маленькі патріоти великої держави», 4-А кл. -  «Зростаємо патріотами», 4-Б кл.  - «З Україною в серці», 5-А кл. -  «Ми  - українці»,

5-Б кл. – «Україна  починається з мене», 6-А кл. – «Україно моя, ти у серці – одна»,  6-Б кл. – «Українці – гідні діти своєї неньки-Батьківщини», 7-А кл. -  «Ми з української землі», 7-Б кл. – «Я-патріот», 8-А кл. – «Свята і єдина моя Україна», 8-Б кл. – «Шануй і люби свою Батьківщину», 9-А кл. – «Моя країна – рідна Україна», 9-Б кл. – «Сини козацького роду», 10 кл. – «Це так, як дихати – любити Батьківщину», 11 кл. – «Україна – незалежна держава Європи».

 

   Форум об’єднав усі патріотичні сили: школярів, учителів, учасників Революції Гідності, АТО та волонтерів. Організували і провели Форум Галкіна Ірина Юріївна, заступник директора з виховної роботи, Кобиль Марина Анатоліївна, педагог – організатор.

 

      Ірина ГАЛКІНА, заступник директора з виховної роботи

 

 

 

 

 

         

  • Сподобалась новина? Поширте: