"РОЗДІЛЯЙ І ВОЛОДАРЮЙ"
23 лютого відбулася зустріч міського голови з депутатами та громадськими діячами,на якій обговорювали проблеми облаштування місцевого сміттєзвалища.Адже утилізація і переробка сміття є важливою проблемою для нашого міста.Найголовнішим завданням для команди було вирішення налагодження механізму сортування сміття.Для цього як ми уже знаємо, в місті існують контейнери-сітки для «сухих» відходів,і,звичайні контейнери для «вологих«відходів,яких незабаром побільшає.Будуть створюватись точки збору – підприємства,школи.До цього завдання долучились учні школи-гімназії №2,які представили свій проект та певний відсоток розділеного сміття вже мають.І з великим бажанням продовжуватимуть цим займатись.
Також буде придбано модернізований прес та встановлено на полігоні.Заплановано відкриття нових робочих місць.
Підкреслили,що є важливим організувати соціальну рекламу для мотивації людей на сортування сміття.
Скоротити негативний вплив сміття і відходів на навколишнє середовище, ґрунт, підземні та поверхневі води можна тільки правильно сортуючи сміття та побутові відходи, багато з яких можна використовувати для переробки або отримання енергії.
Нові ідеї та завдання спрямовані на те,щоб розділяти і менше "захоронювати" сміття.Та турбота про екологію.

