РЕЙД ПО ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЩОДО ДОТРИМАННЯ МЕШКАНЦЯМИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ТА ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

РЕЙД ПО ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЩОДО ДОТРИМАННЯ МЕШКАНЦЯМИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ТА ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

05 вересня 2023 року працівниками комунального закладу Барської міської ради «Муніципальна варта» спільно із громадськими активістами в вечірній час проведено рейд по території Барської громади, щодо дотримання мешканцями законодавства про заборону спалювання промислових та побутових відходів.  Для виявлення та фіксації порушень застосовувався квадрокоптер.

Були відпрацьовані села громади -  Балки, Барські Чемериси, Окладне, місто Бар. Звісно були виявлені факти спалювання відходів громадянами. На порушників складені адміністративні протоколи, які направлені на розгляд до адміністративної комісії Барської міської ради.

Нагадую, що відповідно до п. 9.4.3. Правил благоустрою Барської міської ради  забороняється  спалювання будь яких відходів промислового, побутового, або природного походження (трава, залишки листя та деревини, тощо). За порушення даного пункту  Правил передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП, штраф  :

-  для громадян: 20-80 неоподатковуваних доходів громадян ( 340- 1360 грн.)

-  для посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  ( 850-1700 грн.)

 Відповідні рейди будуть проводитись  постійно.

 

Начальник комунального закладу        Сергій Воробйов

 

  • Сподобалась новина? Поширте: