ПРОЄКТНА РОБОТА ТА ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ: ДОБРІ ПРАКТИКИ ГРОМАД ВІННИЧЧИНИ

ПРОЄКТНА РОБОТА ТА ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ: ДОБРІ ПРАКТИКИ ГРОМАД ВІННИЧЧИНИ
Центр креативної економіки, агенція місцевого розвитку, проєктний офіс — різні підходи, одна мета: щоб ідеї ставали проєктами та втілювалися в життя. У п’ятницю говорили про те, як громади Вінниччини створюють можливості там, де інші бачать лише виклики.
Під час інформаційної сесії «Проєктна робота та залучення коштів: добрі практики громад Вінниччини» представники трьох громад поділилися власним досвідом, як залучати фінансування, формувати команди й розвивати місцеві ініціативи та перетворювати їх в реалізовані проєкти.
Жмеринська міська рада розповіла, як створила свій проєктний офіс за підтримки U-LEAD — команду з трьох фахівців, що вже реалізують дев’ять ініціатив. Серед них — термомодернізація ліцею, встановлення теплових насосів у школі та садочку, будівництво сонячної електростанції на водоканалі. Детальніше цю історію ми розповідали ось тут: https://u-lead.org.ua/news/710
 
Барська міська рада представила Центр креативної економіки — простір, який допомагає підприємцям і креативним ініціативам розвиватися. Тут підтримують локальні бізнеси, розробляють інвестиційні проєкти, працюють із молоддю та особами, які бажають започаткувати власну справу в громаді.
 
 
Ладижинська міська територіальна громада поділилася роботою своєї Агенції місцевого економічного розвитку, що стала майданчиком для десятків проєктів. Серед них — будівництво реабілітаційного центру для ветеранів, гібридна СЕС для міської лікарні, створення «Вікна ветерана», а також міжнародні партнерства.
Ми часто кажемо, що найкраще навчання — це досвід сусідів. І сьогодні громади Вінниччини ще раз це довели. Учасники взяли з собою нові ідеї, контакти й натхнення, щоб продовжувати змінювати свої громади на краще.
  • Сподобалась новина? Поширте: