ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПІДТРИМКИ СІМ’Ї, ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПІДТРИМКИ СІМ’Ї, ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

21 вересня 2022 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Барської міської ради.

У роботі ради взяли участь представники відділу поліції №1 Жмеринського РВП ГУНП в Вінницькій області, Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області, управління соціальної політики та охорони здоров’я Барської міської ради, КУ “Центр надання соціальних послуг” Барської міської ради, служби у справах дітей Барської міської ради, відділу освіти Барської міської ради, “Барського бюро правової допомоги” Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КНП “Барська міська лікарня” Барської міської ради, староста Комаровецького старостинського округу.

До порядку денного було включено три питання, а саме:

  1. Про статистику випадків вчинення домашнього насильства за 3 квартал 2022 року по Барській міській територіальній громаді та проблемні питання взаємодії суб’єктів з надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та органів поліції у Барській міській територіальній громаді.
  2. Про реалізацію завдань просвітницької роботи в закладах освіти спрямованих на запобігання та протидію торгівлі та жорстокому поводженню з дітьми.
  3. Про право на встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми особам, які незаконно утримувалися або перебували в полоні, таким чином могли бути використані у збройному конфлікті відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», статті 149 Кримінального кодексу України.

За результатами розгляду питань, які були заслухані на Координаційній раді, виконавцям надано рекомендації з метою належного вирішення нагальних питань та прийнято відповідні рішення.

 

 

      

  • Сподобалась новина? Поширте: