Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ялтушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ялтушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Барська міська рада та відділ освіти Барської міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної посади директора Ялтушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барського району Вінницької області, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Барський район, с. Ялтушків, вул. Соборна, будинок 5.

Місце знаходження закладу: 23000, Вінницька область,Барський район, с. Ялтушків, вул. Соборна, будинок 5.

Місце проведення конкурсу: м. Бар, вул. Героїв Майдану, будинок 6, відділ освіти Барської міської ради, телефон для довідок: 2-21-14.

Дата та час проведення конкурсу: 04.03.2021 року, 10.00 год.

Умови оплати праці: посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №373 від 23.03.2011, постанови Кабінету Міністрів України  №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються:  
- особа, яка є громадянином України;
- вільно володіє державною мовою;
- має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

- досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаторські здібності.

Перелік документів для участі у конкурсі :
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія документа про вищу педагогічну освіту (з додатком що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копія трудової книжки чи іншого документа, що підтверджує стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на день їх подання;
- довідка про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Претенденти подають документи особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі:

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу на офіційних веб-сайтах Барської міської ради та відділу освіти Барської міської ради (до1 березня 2021 року включно) за адресою м. Бар, вул. Буняковського, будинок 4 відділ освіти Барської міської ради.

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією  4 березня 2021 року (початок о 10.00 год.) за адресою м. Бар, вул. Героїв Майдану, будинок 6, відділ освіти Барської міської ради.

Загальна тривалість конкурсу не перевищуватиме 2 год., з яких: не більше 60 хв. відведено на кваліфікаційний письмовий іспит, 20-25хв. – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу, решта часу (близько 35-40 хв.) - відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

Уповноважена особа (секретар конкурсної комісії):

Особа, яка уповноважена надавати інформації про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Загоруйко Катерина Павлівна.  Контактні дані: електронна адреса barosvita@vin.gov.ua

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

  • Сподобалась новина? Поширте: