ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ»

ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ»

Військова агресія росії призвела до міграції значної кількості громадян, які отримали тимчасовий притулок у різних регіонах України. Лише у  Вінницькій області налічується понад 170 тисяч переселенців. Один із механізмів, що дасть змогу подолати проблему є програма «Власний дім». Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» є виконавцем програми.

Відповідно до вимог позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів фондів можуть бути громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) в сільській місцевості та працюють на підприємствах установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах.

Програма «Власний дім» у відповідності до вимог Порядку №1597 передбачає можливість жителям громад за рахунок державного бюджету отримати довгостроковий кредит на будівництво,Ю реконструкцію, добудову житла, із застосуванням відсоткової ставки 3% річних.

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: 068-056-75-06 (начальник відділу житлово-комунального господарства Барської міської ради Подельнюк Олена Миколаївна).

  • Сподобалась новина? Поширте: