ПРОЕКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА КОНКУРС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ" НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ

ПРОЕКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА КОНКУРС ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ" НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ ГРОМАДИ

За результатами розгляду І етапу конкурсу Вінницької обласної Ради на території Барської громади, Відбірковою комісією допущено до голосування наступні проектні пропозиції:

1. «Дитячий майданчик - місце для щасливого розвитку дітей». Проектом передбачено створення додаткового простору в м. Бар з ігровою та спортивною зонами для дітей, впорядкування визначеної території, озеленення та освітлення.

2. «Створення Центру креативної економіки». Проектом передбачено створення простору з відповідним технологічним оснащенням для  активності громадян, бізнес сектору громади.

3. «Розкриття культурно-мистецького потенціалу Барської громади з використанням мобільної сцени». Проектом передбачено придбання сучасної мобільної сцени з даховим тентом для проведення вуличних культурно-мистецьких заходів.

Пунктом голосування в письмовому вигляді за проекти визначено приміщення вестибюлю Барської міської ради (1-й поверх), майдан Святого Миколая, 18, м. Бар. Час голосування - робочі дні з 9-00 до 16-00. Термін голосування – з 26 по 05 грудня 2021 року.

Обов’язковою умовою при голосуванні є дотримання вимог встановлених карантинних обмежень.

Голосувати можуть громадяни, які проживають на території Барської громади та досягли 18 років. Одна людина може проголосувати за один Проект.

  • Сподобалась новина? Поширте: