ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ВІДПОЧИНКУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ ВЛІТКУ 2024 РОКУ

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ВІДПОЧИНКУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ ВЛІТКУ 2024 РОКУ

На превеликий жаль, широкомасштабна агресія російської федерації проти України змінила звичний розклад щодо проведення  кампанії оздоровлення та відпочинку дітей.

Однак, незважаючи на це, оздоровлення та відпочинок дітей цього року в Україні відбуватиметься з урахуванням підвищених вимог щодо безпеки дітей. В поточних умовах оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми внаслідок воєнних дій, переміщень, розлучень з близькими та друзями, змін звичного оточення та розпорядку.

Тому було прийняте рішення, що початок оздоровчої кампанії в безпечних регіонах відбудеться. Заклади мають відповідати критеріям та умовам, в першу чергу, щодо забезпечення безпеки дітей в них (наявність укриттів, запаси пального, наявність актуалізованих планів евакуації та відповідного транспортного забезпечення) з врахуванням вимог воєнного стану.

На території Барської міської ТГ загалом заплановано роботу 2 таборів з короткотривалим денним перебуванням дітей, де планується оздоровити 285 дітей:

1. Пришкільний табір  з короткотривалим денним перебуванням дітей початкових класів на базі Барського ліцею № 4 Барської міської ради, відповідно до розпорядження Барської міської ради №79/Р від 20.05.2024 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Барської міської ради влітку 2024 року». Період роботи  табору з 03 червня по 14 червня 2024 року.  Табір розрахований на дітей 1-4 класів у кількості 180 осіб.

2. Табір  з короткотривалим денним перебуванням дітей молодшого шкільного віку на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відповідно до наказу директора закладу №82/К/тм від 20.05.2024. Робота  табору  планується у 2 зміни: 1 зміна  03.06.2024 -14.06.2024  (45 дітей) та 2 зміна  (60 осіб) 17.06.2024 -28.06.2024 03.

На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 06.05.2024 року № 69-о «Щодо організації  та проведенням оздоровлення дітей у 2024 році»,      з метою створення безпечних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб, харчових отруєнь в дитячих колективах під час літньої оздоровчої кампанії 2024 року, на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24.02.2020р. №145,   фахівцями відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Жмеринського районного управління ГУ ДПСС у Вінницькій області проведено нараду-семінар з організаторами таборів, а також надано інформаційні  матеріали щодо організації оздоровлення в частині дотримання вимог санітарного законодавства. Відповідно до Державних санітарних правил і норм "Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів" ДСанПіН 5.5.5.23-99  відкриття таборів можливе лише при позитивному акті прийомки дитячого оздоровчого табору з визначенням готовності до роботи.

Питання функціонування оздоровчих закладів в умовах воєнного стану залишається на контролі Жмеринського районного  управління ГУ ДПСС у Вінницькій області.

 

Відділ державного нагляду за дотримання санітарного законодавства

 Жмеринського районного  управління ГУ ДПСС у Вінницькій області

  • Сподобалась новина? Поширте: