ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ ШЛЯХОМ КОРИГУВАННЯ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ ТА ЙОГО СТРУКТУРИ

ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ ШЛЯХОМ КОРИГУВАННЯ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ ТА ЙОГО СТРУКТУРИ

НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ МАТЕЙКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Комунальне підприємство «Матейківське» Барської міської ради є самостійним господарюючим суб’єктом, який має право юридичної особи. Підприємство надає послуги з централізованого водопостачання.

Місце знаходження підприємства: Вінницька область, Жмеринський район, с. Матейків,              вул. Свято-Михайлівська, 4

Підприємство здійснює діяльність відповідно до Господарського кодексу та інших законодавчих актів України, статуту КП «Матейківське», затвердженого рішенням 6 сесії Барської міської ради 8 скликання від 02.03.2021р. №6.

Діючі тарифи на централізоване водопостачання затверджені рішенням Матейківської сільської ради 36 чергової сесії 7 скликання від 01.07.2019 р. «Про затвердження тарифів на водопостачання Матейківського КПВГ «Джерело» Матейківської сільської ради та становлять 15 грн за 1 куб. м.

В умовах зростання основних складових тарифів, зокрема мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, ПММ, податків та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з надання послуг з централізованого водопостачання. Отже, коригування тарифів на послуги до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема для здійснення розрахунків за електроенергію, оплати заробітної плати, податків, ПММ та забезпечення споживачів якісними послугами з постачання питної води.

Підставою для коригування тарифів є зростання вартості складових тарифів та зміна структури цих тарифів, зокрема збільшення з 01 січня 2024 року прожиткового мінімуму на 16,46%, відрахування до фонду соціального страхування (пропорційно росту витрат на оплату праці), збільшення електроенергії на 66%, підвищення цін  на матеріали, запасні частини, інше.

Таким чином, з метою забезпечення стабільної роботи підприємства, забезпечення якості надання послуг, повного відшкодування витрат  та дотримання діючих нормативно – правових актів підприємством проведено коригування розрахунків тарифів з дотриманням вимог Порядку, відповідно до річних планів виробництва і надання послуг з централізованого водопостачання і економічно обґрунтованих планових витрат, визначених на підставі державних і галузевих нормативів (норм).

Діючі тарифи на водопостачання - 15,00 грн за 1 куб. м.

Пропоновані тарифи для коригування – 20,00 грн за 1 куб. м.

Зауваження та пропозиції, щодо коригування тарифів  від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Матейківське» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою протягом 7 календарних днів з дня опублікування відповідної інформації за адресою: Вінницька область, с. Матейків, вул. Свято-Михайлівська,4 та органу уповноваженого встановлювати тарифи за адресою: Вінницька обл., м. Бар, майдан Святого Миколая, 18, е-mail: bar.miska.rada@gmail.com

  • Сподобалась новина? Поширте: