ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ БАРСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

   На виконання Наказу  начальника обласної військової адміністрації  від 29.08.2023  № 1158 та у відповідності  до Постанови Кабінету Міністрів України від  04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Барська міська рада формує  склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при  Барській міській раді (далі – Рада) .

   Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при  міській раді є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальної  громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

   До складу Ради, утвореної при міській раді,  входять внутрішньо переміщені особи,  працівники виконавчих органів  міської ради з питань соціального захисту населення,  охорони здоров’я, освіти та житлово-комунального господарства, представник громадської організації, яка провадить діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

   До складу Ради входять внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду, в тому числі, які є представниками суб’єктів господарювання та в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

   Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до  міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяву у довільній формі;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка  Порталу Дія (Дія) або є-Документ;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

 Документи у паперовому вигляді подаються до Управління соціальної  політики та охорони здоров’я  Барської міської ради за адресою: м.  Бар, вул. Героїв Майдану, 6,  1-й поверх, кабінет 106.

   Пропозиції приймаються до 28 вересня  2023 року включно. За додатковою інформацією просимо звертатися до Управління  соціальної  політики та охорони здоров’я  Барської міської ради  за вказаною вище адресою або за телефоном  0965599401.

  • Сподобалась новина? Поширте: