ПРЕЗЕНТАЦІЯ «НАЙКРАЩОЇ КНИЖКИ ПРО КАМІНО» МАКСИМА БЕСПАЛОВА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «НАЙКРАЩОЇ КНИЖКИ ПРО КАМІНО» МАКСИМА БЕСПАЛОВА

16 березня о 11:00 у КЗ «Барська публічна бібліотека» відбудеться презентація «Найкращої книжки про Каміно» Максима Беспалова.

З автором можна буде поспілкуватися про його досвід численних проходжень маршрутів до Сантьяго-де-Компостела, враження від повернення паломників після пандемії та важливі інсайти, які відкриває «дорога з тисячею імен». Крім Бару, презентації відбудуться також у Вінниці (15 березня) та Кам’янці-Подільському (17 березня). Це промоційний тур популяризатора Шляху святого Якова містами його подільської гілки.

Початково Camino de Santiago – це проща, мережа доріг, які ведуть до мощей апостола Якова. Втім цей шлях уже давно став чимось більшим. У 2021 році було започатковано проєкт Camino Podolico – перший пішохідний культурний маршрут в Україні, створений за моделлю Шляхів святого Якова, що проходить мальовничими місцями Поділля. В тестовий сезон його подолали повністю або частково понад 150 мандрівників, однак наразі через воєнний стан проходження маршруту в Україні призупинили.

«Найкраща книжка про Каміно» – це історія дороги з тисячею імен та тисячею облич. Початок однієї історії стає кінцівкою для іншої, і навпаки, тут зустрічаються давні друзі та незнайомці, люди закохуються і приймають доленосні рішення, інколи – когось знаходять чи втрачають. Та хай скільки подій відбулося на цьому Шляху, хай у який спосіб ви його долали: пішки чи на велосипеді, в компанії чи на самоті – ця дорога ніколи не закінчується. Зробивши перший крок, людина все подальше життя проводить у пошуках, бо справжнє паломництво веде не до конкретної точки, воно спрямоване всередину вас самих.

Максим Беспалов – мандрівник і письменник. Протягом десяти років працював у медіа: був головним редактором газет і сайтів, ведучим щоденного політичного ток-шоу на дніпровському телебаченні. Проте згодом зрозумів, що подорожі та література приносять набагато більше задоволення, ніж журналістика. Зараз Максим організовує авторські тури та побував у 70 країнах світу. Автор роману «Східний вал» та художніх репортажів «Усе, що ви знаєте про Ірландію, – правда, але…», «Український Шпіцберген. Ведмеді, вугілля та комунізм», «Шлях на край світу. Українські пілігрими на Camino de Santiago», «Ліхіє дев’яності: Кузня кадрів Дніпропетровськ».

 

 

  • Сподобалась новина? Поширте: