ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
  1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке .
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:  Барська міська рада Жмеринського району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєкту Детальний план території для будівництва комплексу споруд зберігання енергії для надання допоміжних послуг на ринку електричної енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 0520280100:02:001:0012, місце розташування: Вінницька область, Жмеринський район, Барська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Широке,  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 26 січня 2024 року на сайті на сайті Барської міської ради  ( https://bar-city.gov.ua/  )   та триватиме до 24 лютого 2024 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 19 лютого 2024 року о 1500, В приміщенні Великої зали міської ради м. Бар, за адресою майдан Святого Миколая, буд. 18

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування -23000  м. Бар Вінницької області вул. Святого Миколая, 18, тел..: 0731044953 контактний email (сайту) e-mail:      apxitektop.bar@gmail.com

Контактна особа: головний спеціаліст-архітектор відділу містобудування та архітектури Барської міської ради Музика Артем Олегович ,тел.: 0731044953.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 23000  м. Бар Вінницької області вул. Святого Миколая, 18, тел.: 0731044953

контактний email (сайту) e-mail:      apxitektop.bar@gmail.com

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються з громадкістю протягом 30 днів, а з уповноваженими органами – не більше 30 днів з дня реєстрації в ЕкоСистемі – електронному сервісі «е-СЕО».

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

- Управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації

Вінницької ОВА

- Департамент охорони здоров’я Вінницької ОВА

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування  - відсутня.

Детальний план території для будівництва комплексу споруд

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюдення документа державного планування

 

  • Сподобалась новина? Поширте: