"ПОДАРУЙ ДИТИНІ ТРОХИ ЛЮБОВІ І ОТРИМАЄШ У ВІДПОВІДЬ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ"

"ПОДАРУЙ ДИТИНІ ТРОХИ ЛЮБОВІ І ОТРИМАЄШ У ВІДПОВІДЬ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ"
Більшість людей погодяться з тим, що любов до дітей винагороджується. Не тільки тому, що дитина завжди відповідає тим самим, але й тому, що любов позитивно впливає на розвиток і здоров'я дітей, а це набагато важливіше. Особливого прояву любові та турботи потребують вразливі категорії, зокрема «солодкі діти».
Вони заслуговують виняткової уваги тому, що з самого дитинства боряться та перемагають. Для таких діток і їх батьків дуже важливо відчувати постійну підтримку.
Сьогодні, 14 листопада, в затишній і привітній атмосфері відбулась зустріч із батьками та дітьми, які щодень долають виклики цукрового діабету. Незмінні благодійники інтеренет компанія HomeNet надали родинам спеціальні сенсори для вимірювання рівня глюкози в крові. Захоплюючись силою волі дітей, дякуючи батькам за посмішки на обличчях у дітей, міський голова Володимир Саволюк підтримав юних барчан дарунками.
У крихітних коробках Libre те, що замінює щоденне 10-ти або 20-ти разове проколювання дитячого пальчика. Такий пристрій дозволяє безболісно вимірювати рівень цукру в крові.
Разом боротися завжди легше.
  • Сподобалась новина? Поширте: