ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ПАЛЬЧИНСЬКОМУ ВАСИЛЮ ІВАНОВИЧУ

ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ПАЛЬЧИНСЬКОМУ ВАСИЛЮ ІВАНОВИЧУ

На сайті Президента України зареєстровано петицію про про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) Пальчинського Василя Івановича 20.03.1985 року народження. Рідні та близькі просять мешканців громади підтримати дану петицію.

"Друзі, просимо вас підписати петицію про присвоєння почесного звання Героя України(посмертно) Пальчинському Василю Івановичу 20.03.1985 року народження, житель села Лука барська, Барського району, Вінницької області. Василь був навідник 3-го відділення 2-го механізованого взводу 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону військової частини А4689, солдат-навідник.
Клята війна в одну хвилину викликала в Василя рішучість стати на захист нашої держави.У лютому 2023 року він прийняв військову присягу і був призваний у Збройні Сили України, чим надзвичайно пишався,але не прагнув слави. Він не ухилявся від проходження військової служби,не ховався за чужими спинами чи по різних закладах,не вагаючись,пішов боронити рідну Україну.
Проходив підготовку в місті Яворів, Червоні окна та в Коблево. Після навчання був направлений на виконання бойових дій в Донецькій та Луганській областях.
28 листопада 2023 року виконуючи бойове завдання під час штурмових дій по відбиттю займаних противником позицій в районі населеного пункту Терни, Лиманського району, Донецької області, солдат-навідник Пальчинський Василь Іванович, відданий військовій присязі на вірність Українському народу, загинув в бою за нашу Батьківщину, її свободу і незалежність.
Він з честю і гідністю виконав свій військовий обов'язок громадянина України, обороняючи її від ворога.
Василь віддав за Україну, за її свободу, за мир, за всіх нас саме найцінніше – своє життя, залишаючись до останнього подиху вірним її народові і своїй родині. Він був і залишиться для всіх патріотом, мужнім, хоробрим Захисником, нашим справжнім Героєм, який заслуговує такої ж слави, як і всі наші воїни.

Ми не можемо повернути час назад, але щонайменше,ми можемо зробити, - це вшанувати пам'ять про нашого Героя і ця петиція є одним з кроків для цього."

Підтримати петицію, віддавши за неї свій голос, можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/221064?fbclid=IwAR3ich38ug2U0GLEgMmipcG6PVs34DQgXgbKqPJmu7d2e4EStjCl88Zkts4_aem_AX8kfCMcqdkXUXDjR4oZoTeBW6_gZmwj1bpYEKq2X54PRnziRazLoOlP6u0YoGNuS_KemeoXKuJyQkfNsCs7CpQP

  • Сподобалась новина? Поширте: