ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЛЕЙТЕНАНТУ ПРОДАНУ ВЛАДИСЛАВУ ЕДУАРДОВИЧУ

ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЛЕЙТЕНАНТУ ПРОДАНУ ВЛАДИСЛАВУ ЕДУАРДОВИЧУ

На сайті Президента України зареєстровано петицію про присвоєння звання Герой України (посмертно) командиру роти плавальних машин інженерно-саперного батальйону, військової частини А0853, лейтенанту Продану Владиславу Едуардовичу. Рідні та близькі просять мешканців громади підтримати дану петицію.

"Шановний пане Президент!
Просимо Вас присвоїти почесне звання Героя України (посмертно) хороброму та відважному воїну України, лейтенанту, командиру роти плавальних машин інженерно-саперного батальйону, військової частини А0853, 70-го окремого полку підтримки, Продану Владиславу Едуардовичу, 08 березня 2002 р.н., жителю с. Клішківці, Дністровського району Чернівецької області.
Владислав після закінчення Клішковецької ЗОШ I-III ступенів ім. Л. Каденюка вступив у Кам’янець-Подільське військово-інженерне училище, яке закінчив з відзнакою, а у 2023 р. став випускником Львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У липні цього ж року пройшов військове навчання у Польщі, а повернувшись з-за кордону потрапив на фронт. З серпня 2023 року боронив цілісність нашої держави під командуванням спецпризначенців «Азов» на Донеччині майже два місяці. При виконанні одного з бойових завдань разом з побратимом винесли пораненого до евакуаційного транспорту, а самі ж повернулись завершити бойове завдання, де потрапили під артобстріл.
Герой поліг під час захисту Батьківщини 11 жовтня 2023 року від вибухової травми у Серебрянському лісництві, що під Ямполем Краматорського району Донецької області. Принциповий, чесний, наполегливий, хоч і надто молодий, але вже з твердою громадянською позицією до останнього подиху був відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконував військовий обов’язок за Україну, її свободу і незалежність.
26 січня 2024 року молодого воїна Владислава Продана за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку посмертно відзначено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
Владислав – син України, який є прикладом незламності, нескореності та сили, присвятивши своє світле життя українському народові та державі. Сміливий та відважний воїн, патріот віддав найцінніше задля майбутнього України, за мир і спокій рідної землі. Владислав - людина з великої літери, вірний товариш та друг, справжній наставник, командир, люблячий син та брат, а його відданість та самопожертва заслуговує найбільшої шани та вдячності людей.
Пане Президент, просимо відзначити званням Герой України (посмертно) лейтенанта
Продана Владислава Едуардовича - відважного Героя, який заслуговує на найвищу державну нагороду.
Слава Героям Україні!
Навіки Слава!"

Підтримати петицію, віддавши за неї свій голос, можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/218036?fbclid=IwAR15OG7-8_H_VbbVlDs54ZBq0uDO1UOnGzutm9j-BejpXREBgUVDrMSoVSo

 

  • Сподобалась новина? Поширте: