ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ РАДИ У БАРСЬКІЙ ГРОМАДІ

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ РАДИ У БАРСЬКІЙ ГРОМАДІ
У Барській міській раді відбулось перше засідання Місцевої інвестиційної ради. Роботу ради очолив міський голова Володимир Саволюк, який відкрив зустріч та окреслив ключові завдання у межах впровадження реформи публічних інвестицій.
 
Першочергові напрямки роботи ради:
• розвиток муніципальної інфраструктури та послуг;
• енергетика;
• освіта і наука.
На засіданні було представлено та обговорено Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій (СПІ) — стратегічний документ, що визначатиме вектор розвитку громади та ефективне використання бюджетних коштів на найближчі роки.
Члени ради розглянули попередні пропозиції до Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій, доповнили його новими ініціативами та підтримали внесення змін до Стратегії розвитку громади на 2021–2030 роки. Це дозволить узгодити стратегічні цілі з новими інвестиційними планами.
 
✅ Результат — чіткий курс на ефективне використання коштів, залучення ресурсів і прозорість інвестицій у громаді.
  • Сподобалась новина? Поширте: