ОЗДОРОВЛЕННЯ ТРИВАЄ

ОЗДОРОВЛЕННЯ  ТРИВАЄ

На превеликий жаль, широкомасштабна агресія російської федерації проти України змінила звичний розклад щодо проведення  кампанії оздоровлення та відпочинку дітей.

Однак, незважаючи на це, оздоровлення та відпочинок дітей цього року в Україні відбуватиметься з урахуванням підвищених вимог щодо безпеки дітей. В поточних умовах оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми внаслідок воєнних дій, переміщень, розлучень з близькими та друзями, змін звичного оточення та розпорядку. Більше того, українські родини активно повертаються в регіони, де знижується активність бойових дій та починають працювати підприємства. Батьки повертаються до роботи, а діти залишаються вдома самі. Тому безпечний та змістовний відпочинок в дружній атмосфері цього року набуває ще більшого значення.

Тому було прийняте рішення, що початок оздоровчої кампанії в безпечних регіонах відбудеться. Заклади мають відповідати критеріям та умовам, в першу чергу, щодо забезпечення безпеки дітей в них (наявність укриттів, запаси пального, наявність актуалізованих планів евакуації та відповідного транспортного забезпечення) з врахуванням вимог воєнного стану і в період карантину.

З метою поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку, відповідно до розпорядження Барської міської ради №56/Р від 08.06.2022 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Барської міської ради влітку 2022 року»  на базі Барського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 організовано пришкільний табір  з короткотривалим денним перебуванням дітей початкових класів. Період роботи  табору з 15 червня по 30 червня 2022 року.  Табір відвідує 90 дітей 1-4 класів. Під час відпочинку діти забезпечуються одноразовим повноцінним якісним харчуванням зі свіжими овочами та фруктами. Крім того, для учнів проводяться цікаві та змістовні виховні заходи: різноманітні конкурси, вікторини, шоу, походи, екскурсії, спортивні змагання.

Фахівцями відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Барського управління ГУ ДПСС у Вінницькій області проведено 1 позапланову перевірку табору та на виконання наказу ГУ ДПСС у Вінницькій області №80-О «Щодо контролю за ходом підготовки та роботою в літній період дитячих закладів, які організовують відпочинок дітей у 2022 році» проведено 2 моніторингових обстеження за виконанням вимог діючого законодавства під час проведення дитячої оздоровчої кампанії 2022 року.

 

 

Підготувала Вікторія Котясь, відділ державного нагляду

за дотримання санітарного законодавства Барського управління ГУ ДПСС у Вінницькій області на виконання наказу ГУ ДПСС у Вінницькій області

  • Сподобалась новина? Поширте: